Машина з медичним обладнанням
Регистрация позволит создавать новые сообщения и темы.
 • Login:

Присоединитесь к общению...

+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3
 1. #1
  Житель Достижения:
  1000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  21.05.2019
  Сообщений
  152
  Очки
  3,382
  Уровень
  13

  Машина з медичним обладнанням

  Подруга попросила допомогти їй перевезти хворого батька. Я чула, що можна найняти для цього медично обладнанну машину. Порадьте, куди звернутися з цим питанням?

 2. #2
  Житель Достижения:
  1000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  16.12.2019
  Сообщений
  55
  Очки
  2,763
  Уровень
  12
  Так, звісно, перевезення хворих людей краще довірити медичному персоналу. Ось тут https://meddopomoga103.com/ ви можете замовити спеціальний транспорт. Ця компанія вже досить давно займається перевезенням хворих, тож ви можене довіритись їх досвіду. Мені про них розповідала співробітниця, яка з їх допомгою перевозила до себе хворого батька.

 3. #3
  Новичок
  Регистрация
  25.05.2023
  Сообщений
  26
  Очки
  74
  Уровень
  1
  Для перевозки хворого батька на медично обладнаній машині, вам може знадобитися сервіс медичного транспорту. Ось кілька шляхів, які ви можете розглянути для отримання додаткової інформації та організації такого перевезення:


  1. Зверніться до місцевої служби швидкої медичної допомоги (швидка допомога) або медичного транспорту. Вони можуть надати інформацію про послуги та організації перевезення хворих.


  2. Зателефонуйте в місцеву лікарню або медичний центр і запитайте про наявність послуги медичного транспорту. Вони можуть мати власну флоту машин або знати про приватні компанії, які надають ці послуги.


  3. Пошукайте в Інтернеті приватні компанії з медичним транспортом у вашому регіоні. Багато з них мають спеціально обладнані машини та досвід у перевезенні хворих пацієнтів.


  4. Зверніться до місцевих організацій, що надають соціальну допомогу або підтримку хворим людям. Вони можуть мати інформацію про служби медичного транспорту та можуть допомогти вам з організацією перевезення.


  Важливо зазначити, що доступність та види послуг медичного транспорту можуть змінюватися залежно від вашого регіону та країни проживання. Тому найкраще звернутися до місцевих організацій або установ медичного обслуговування для отримання точної інформації та рекомендацій.


 

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения