інформація про часті спалахи вірусних ентеритів у собак.
Регистрация позволит создавать новые сообщения и темы.
 • Login:

Присоединитесь к общению...

+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. #1
  Новичок
  Регистрация
  14.07.2020
  Сообщений
  1
  Очки
  4
  Уровень
  1

  інформація про часті спалахи вірусних ентеритів у собак.

  В останні місяці все частіше з'являється інформація про часті спалахи вірусних ентеритів у собак.

  Форми ентеритів у собак, викликаних різними збудниками:
  1.парвовірусний
  2.коронавірусний
  3.ротавірусний
  4.бактеріальний
  5. змішаний
  Коронавірус нового типу може проникати в організм собак від людини, це підтвердили біологи з Гонконзького університету. Про результати дослідження під керівництвом професора Маліка Пейріс повідомляє науковий журнал Nature. Ці дані дозволяють припустити можливість епідемічного поширення вірусних ентеритів серед собак.
  Ентерит у собак - це гостре запалення слизової тонкого кішківника, що відбувається на фоні сильної інтоксикації організму. Клінічні прояви захворювання супроводжуються млявістю, відмовою від прийому їжі, блювотою, діареєю, підвищенням температури, поступовим розвитком зневоднення організму тварини і розвитком міокардиту. Часто швидке прогресування симптомів призводить до смерті собаки.
  Найбільш небезпечним є парвовірусний тип. Потрапивши в організм тварини, парвовирус блискавично розмножується, руйнує слизову кішківника. За короткий період часу виникають ерозії і некротізація. Одночасно руйнуються клітини міокарда, пошкоджуються стінки кровоносних судин, змінюється склад крові тварини. Процес займає дуже мало часу. Інтоксикація настільки сильна, що собака гине вже в перші дні після зараження.
  Коронавірус менш агресивний, але не менш небезпечний. Якщо вчасно не почати лікування, собака загине. Інкубаційний період складає від 2 до 10 днів.
  Профілактика
  Від збудників ентеритів може постраждати будь-яка собака. Однак в групі ризику знаходяться молоді - до року - тварини, а також собаки з ослабленим імунітетом.
  У наших силах провести деякі прості заходи профілактики, які допоможуть захистити тварину від небезпечної хвороби:
  - слід своєчасно робити собаці щеплення. Вони захистять тварину від багатьох небезпечних інфекційних захворювань, в тому числі смертельних.
  - необхідно обробляти собаку від ендо- та екзопаразітов, проводити дегельмінтизацію. Нашийник, краплі, таблетки або спрей за віком і вагою тварини допоможе підібрати ветеринарний лікар.
  - не слід допускати контакту домашнього вихованця з бродячими тваринами, які можуть бути переносниками небезпечних інфекційних хвороб.
  - якщо собака не щеплена, необхідно обмежити її доступ до вуличного взуття.
  -необхідно регулярно прати і дезінфікувати лежанку собаки і її іграшки, посуд.
  Розумна профілактика, регулярна дезінфекція, правильне харчування вихованця - кращі заходи захисту від більшості хвороб.
  Для досягнення вираженого ефекту в боротьбі зі збудниками ентеритів у разі виникнення спалаху необхідно організувати щоденну аерозольну дезінфекцію приміщень із застосуванням засобу «Аноліт КРИСТАЛ».
  «Аноліт КРИСТАЛ» володіє IV (мінімальним) - класом токсичності для інгаляційного і ентерального впливу, шкірно-резорбтивна і подразнююча дія відсутні. Це дозволяє проводити дезінфекцію без використання засобів захисту шкіри, слизових, органів дихання, в присутності тварин.
  «Аноліт КРИСТАЛ» високоефективний при всіх (включаючи особливо небезпечні) бактеріальних, вірусних, грибкових інфекціях, володіє спороцидною активністю, знищує яйця і личинки гельмінтів, при цьому безпечний для людини і тварин.
  Найбільш ефективним сучасним методом обробки є аерозольний метод дезінфекції.
  Аерозоль в лічені хвилини насичує повітряне середовище замкнутих просторів всередині приміщень, проникає в усі важкодоступні куточки і конденсується у вигляді найдрібнішої роси, заповнюючи всі мікроскопічні нерівності поверхонь, стін, підлоги, стелі, посуду, іграшок,систем вентиляції і т.д.
  Для цього методу дезінфекції застосовують генератори холодного туману. При відсутності такого обладнання можна скористатися садовим розпилювачем, іншими розпилюючими пристроями.

 2. #2
  Житель Достижения:
  1 год регистрации1000 Experience Points

  Регистрация
  25.12.2020
  Сообщений
  46
  Очки
  1,792
  Уровень
  9
  Ми зробили всі щеплення, але все ж таки дбаємо про те, щоб собака не контактував із бродячими собаками, користуємося спреями, як написано в статті. Взагалі, поради щодо профілактики дуже корисні.


 

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения