Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює
Регистрация позволит создавать новые сообщения и темы.
 • Login:

Присоединитесь к общению...

+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. #1
  Житель Достижения:
  1 год регистрации1000 Experience Points

  Регистрация
  26.01.2015
  Сообщений
  30
  Очки
  1,983
  Уровень
  10

  Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює

  Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює
  Домашні тварини – це чудово. Тварини, що потрапили в ваш дім з притулків – це неймовірно! Чому саме неймовірно? Тому що взяти тварину з притулку – це величезний виклик самому собі, на який здатні далеко не всі. В Україні взяти тварину з притулку – це вийти із зони комфорту. Це показати, що ви не зважаєте на стереотипи і не вважаєте, що кожна тварина з притулку – це істота зі зруйнованою психікою, тисячами хвороб та нездатністю ділити один дах з людиною. Взяти тварину з притулку – це не просто врятувати життя, а дати шанс цьому врятованому життю бути прожитим в любові та турботі. І нарешті, взяти тварину із притулку – це відкрити в собі іскри доброти, які можуть перерости в невичерпне полум’я і, головне, яке може надихати інших. Разом ми можемо змінити світ на краще. Світ, в якому кожна домашня тварина має шанс на сім’ю.
  Якщо ви готові поповнити лави небайдужих, ми раді запропонувати вам зручний сервіс пошуку домашніх тварин, що перебувають у притулках. Від вас вимагається єдине – зручно влаштуватися біля ваших комп’ютерів та налаштуватися на один із найприємніших виборів у вашому житті.
  Отже, вперед!

  Заходь на Всеукраїнську базу притулків та обирай улюблинця!
  На тебе хтось вже давно чекає

  http://pethelp.com.ua/

 2. #2
  Житель
  Регистрация
  05.01.2018
  Сообщений
  26
  Очки
  62
  Уровень
  1
  Я хотела взять с приюта котенка, но мне ОТКАЗАЛИ!!! Представляете??? Отказали! И знаете из-за чего! Потомучто я живу в частном доне а не в квартире... это как так то? Ладно понимаю если бы ч во двор брала котенка, но нет же. Я хотела взять в дом. В итоге нашла бездомыша в канаве. Сейчас живет у нас дома) Во двор не ходит.


 

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения