Оксана Соколова
Персони ЗМІ Декабрь 1st, 2009
На ICTV прийшла 2000-го. Спочатку як репортер, а потім – парламентський кореспондент. Відкрокувала з мікрофоном у руці тисячі кілометрів. Наприкінці 2001, уже як ведуча, відкрила ранкове інформаційне мовлення каналу, зробивши тим самим відмах новому етапу розвитку “помаранчевого”. 2004-го залишила канал, посівши посаду прес-секретаря Генерального прокурора України. Але любов до телебачення взяла гору. І вже за рік Оксана повернулася на ICTV.
Ведення вечірніх новин суміщала з роботою шеф-редактора програми «Свобода слова». А на початку 2006 отримала пропозицію створити власну програму, яка б стала підсумковою крапкою в інформаційному мовленні телеканалу.
12 лютого 2006 вийшли в ефір «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Програма, яка завоювала довіру глядачів та визнання телеекспертів. І здобула «Телетріумф-2007» у номінації «Найкраща підсумкова (аналітична) передача».
Але почивати на лаврах - не для Оксани. З серпня 2007 року вона — продюсер нового провокативного проекту, програми журналістських розслідувань «Максимум в Україні». А вже у лютому 2009 року її відділ публіцистичних програм дає старт двом новим проектам — "Спецрозслідування" та "Козирне життя".
Комментировать
You must be logged in to оставить комментарий.